..:: MENU ::..

 

Cennik...

Do dyspozycji gości są cztery pokoje dwuosobowe z łazienkami, aneksem kuchennym i tarasem oraz trzy apartamenty czteroosobowe z łazienkami, duża kuchnią i salonem z kominkiem.

 

Opłata klimatyczna wg stawki gminy.

 

Pokój dwuosobowy: 200zł. za dobę. Pokój z łazienką i aneksem kuchennym, własny taras.

Pokój trzyosobowy: 240zł. za dobę. Pokój z łazienką i aneksem kuchennym, własny taras.

Apartament czteroosobowy (z dwoma sypialniami): 320zł. za dobę. Apartament dwupokojowy z łazienką i prysznicem, aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (włącznie ze zmywarką do naczyń). W każdym apartamencie kominek, telewizor, własny taras.

Apartament czteroosobowy (z jedną sypialnią): 300zł. za dobę. Apartament z łazienką i prysznicem, aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (włącznie ze zmywarką do naczyń). W każdym apartamencie kominek, telewizor, własny taras.

Apartament pięcioosobowy: 300zł. za dobę. Apartament dwupokojowy z łazienką i prysznicem, aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (włącznie ze zmywarką do naczyń). W każdym apartamencie kominek, telewizor, własny taras.

Apartament ośmioosobowy: 700zł. za dobę.

Rybaczówka: 200zł. za dobę.

 

Zaliczka: 30% w momencie rezerwacji, prosimy o wpłatę na podany niżej numer konta. Koniecznie w tytule przelewu: Wynajem pokoi w Dywanie + Imię i Nazwisko.

 

F.P.H.U. Abro

ul. Roszczynialskiego 15

84-230 Rumia

Bank Nordea: 71 1440 1055 0000 0000 0013 9149

 

Ośrodek agroturystyczny, Kaszuby, miejscowość Dywan, noclegi, apartamenty i pokoje gościnne na Kaszubach, domki nad jeziorem - zapraszamy.

 

Agroturystyka na Kaszubach - Noclegi Dywan. Wszelkie Prawa Zastrzeżone (c) 2008-2012

Projekt i wykonanie: www.pierwszemiejsce.com